Kurumsal

Firma Profili

Demiroğlu Ailesi’nin demir-çelik sektöründeki sınai faaliyetleri 1960′lı yıllara dayanmaktadır. Şirketimizin kurucusu merhum İsmail Hakkı Demiroğlu, hadde konusundaki üstün bilgi ve becerisi ile 1969 yılında Denizli’nin ilk hadde tesisini İsmail Demiroğlu Koll. Şti adı altında faaliyete geçirmiştir.

Üretimine köşebent demiri ile başlayan firmamız, bugün Demiroğlu Haddecilik Demir Tekstil Sanayi ve Ticaret AŞ unvanı ile tüm demir-çelik ürünlerinin yurt genelinde toptan satışını gerçekleştirmektedir.

Hadde mamulleri, profil-boru, tesisat ve doğal gaz boruları, DKP ve siyah sac, galvaniz sac ve trapez sac, ferforje demir ve profilleri, çatı kaplama malzemeleri gibi oldukça geniş ürün gamına sahip olan firmamız; kaliteye ve stoktan zamanında teslime büyük önem vermektedir.

Tecrübeli ve eğitimli kadromuz ile sizlere hizmet vermekte olan firmamız, gelecekte de sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olmaya devam edecektir.

Demiroğlu AŞ

Demiroğlu Haddecilik Demir Tekstil Sanayi ve Ticaret AŞ, hadde mamulleri, profil-boru, tesisat ve doğal gaz boruları, DKP ve siyah sac, galvaniz sac ve trapez sac, ferforje demir ve profilleri, çatı kaplama malzemeleri gibi tüm demir-çelik ürünlerinin yurt genelinde toptan satışını gerçekleştirmektedir.

Yeni Ne Var?

  • Web Sitemiz Yayında
    Firmamızın gerçekleştirmiş olduğu kurumsal kimlik geliştirme çalışmaları kapsamında, logomuz tamamen yenilenirken, web sitemiz...

Bize Ulaşın

Adres: Akçeşme Mah. 2600 Sok.
No: 23-35-35/1-37 Merkezefendi/DENİZLİ
Telefon: 0258 371 00 94 - 371 92 01 - 371 70 96 - 371 00 04 (PBX)
Faks: 0258 371 06 92
E-Mail: demiroglu@demirogluhaddecilik.com.tr

Neredeyiz?